درباره شرکت آنلاین درب

مجموعه درب انلاین با دارا بودن سالن های مجزا ساخت استراکچر و همچنین سالن نجاری و مونتاژ و با بهره گیری از متخصصین ساخت درب ضد سرقت که در کشورهای ترکیه و چین دوره دیده اند و همچنین استفاده از یراق آلات درجه یک در ساخت درب ضد سرقت تلاش میکند که کیفیت کالای ایرانی را به حد اعلا رسانده و با کشورهای دیگر رقابت داشته باشد.همچنین با دارا بودن بخش بازرگانی درب های ضد سرقت  تمام درب های مورد نیاز شما مشتریان گرامی را از برند های معتبر ترک و چین وارد کشور می نماید.این مجموعه با دارا بودن کادر حرفه ای فروش و ارائه مدل های متنوع در قیمت های مناسب و همچنین کارهای لوکس آمادگی دارد با تمام نمایشگاه های درب ضد سرقت و سازندگان محترم هماری نماید.

  • کادر فروش عالیبا اطلاعات کامل
  • پشتیبانی 24 ساعتهتوسط تلفن و تیکت
  • خدمات نصب و تحویلبه صورت اختصاصی
  • خدمات فنی و تولیدتولید با کیفیت
onlinedarb

آنلاین درب

 

آمیختگی هنر و صنعت چوب

 

6+سال تجربه
32+مهندسین خبره
475پروژه موفق
150مدل مختلف درب
تماس با تیم فروش انلاین درب

با شماره های 02165291355 و شماره همراه 09120939916 می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید.

ارائه مدل های تولید داخل و مدل های وارداتی

تیم فروش ما با ارائه کاتالوگ های دیجیتال یا فیزیکی امکان انتخاب شما از مدل های مختلف تولید مجموعه درب انلاین یا درب های ضد سرقت وارداتی را برای شما فراهم میکنند.

انتخاب مدل و تحویل درب ضد سرقت در محل

پس از انتخاب مدل می توانید از تمام مراحل تولید در کارخانه درب انلاین بازدید کنید و و درب ضد سرقت خود را در محل تحویل بگیرید.

نصب توسط تیم مجرب درب انلاین

تمامی نصب های درب ضد سرقت و داخلی مجموعه تیم درب انلاین توسط تیم نصب خود شرکت انجام می شود که افراد نصاب تماما از نظر فنی مورد تایید ما خواهند بود.

onlinedarb